LabWare LIMS
- LIMS (laboratoriuminformatiesystemen) 85 /100
LIMS en ELN van het Amerikaanse LabWare voor staalbeheer van ontvangst tot rapport, met toestelkoppelingen, audit trail en een webportaal voor klanten en externe partijen.
Screenshots
Screenshots tellen niet mee in de score en zijn voor elk profiel gelijk. Website-opnames tonen de publieke startpagina op de vermelde datum. Verwijdering vragen
Samenvatting
LabWare LIMS is een laboratoriuminformatiesysteem met ELN, bedoeld voor grotere industriële, farma- en testlabs met strikte compliance-eisen. Het volgt stalen van ontvangst tot rapport, ondersteunt werken volgens ISO 17025, koppelt met laboratoriumtoestellen en bewaart een audit trail voor data-integriteit. Een beperking: de prijs staat niet publiek op de website, want die is enkel op aanvraag.
Gemaakt met AI uit onze gecontroleerde gegevens, 21 oktober 2026 · Hoe we AI gebruiken
Scorekaart LIMS (laboratoriuminformatiesystemen)
#1 van 8 tools Gemiddelde in deze categorie: 61 6 van 7 criteria met bron
- Staalbeheer van ontvangst tot rapport gewicht 3 Ja bron ↗
- Ondersteunt werken volgens ISO 17025 gewicht 3 Ja bron ↗
- Koppeling met laboratoriumtoestellen gewicht 2 Ja bron ↗
- Audit trail voor data-integriteit gewicht 2 Ja bron ↗
- Klantportaal voor resultaten gewicht 1 Ja bron ↗
- Werkt in het Nederlands en Frans gewicht 1 Onbekend –
- Prijs publiek op de website gewicht 1 Nee bron ↗
Streepje = gemiddelde van de categorie
Reviews van LabWare LIMS
Schrijf een reviewNog geen reviews. We tonen reviews en sterren vanaf 5 geverifieerde reviews, zodat één mening het beeld niet bepaalt. Hoe we reviews verifiëren
Alternatieven voor LabWare LIMS
- Agilent SLIMS 77 /100 LabWare LIMS vs Agilent SLIMS →
- SampleManager LIMS 77 /100 LabWare LIMS vs SampleManager LIMS →
- Clinisys Laboratory Solution 62 /100 LabWare LIMS vs Clinisys Laboratory Solution →
